Odzież robocza i ochronna bhp

Wysokiej jakości odzież robocza ochronna BHP

Odzież robocza ochronna ma zabezpieczyć pracowników przed wszelkimi zagrożeniami, które mogą przydarzyć się im w miejscu pracy. Stosuje się ją wszędzie tam, gdzie występuje duże ryzyko poważnego uszkodzenia ciała lub przeniknięcia przez skórę szkodliwych substancji. Do najpoważniejszych zagrożeń trzeba zaliczyć m.in. niską i wysoką temperaturę, ogień, wilgoć, słabą widoczność oraz środki chemiczne. 

Odzież ochronna BHP — bezpieczeństwo i higiena

Odzież ochronna BHP musi wyróżniać się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. Tylko wtedy stanowi ona odpowiednie zabezpieczenie przed zagrożeniami w miejscu pracy. Niezbędne są stosowane certyfikaty, które świadczą o tym, że odzież ta może być używana nawet w najtrudniejszych warunkach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Niezawodne kombinezony ochronne 3M

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości odzież roboczą i ochronną, która sprawdzi się we wszystkich tych miejscach, gdzie pracownicy są narażeni na niebezpieczeństwo. Kombinezon ochronny 3M doskonale zabezpiecza ciało przed szkodliwymi pyłami i substancjami. Ma on wszelkie niezbędne certyfikaty, które zapewniają najwyższy stopień ochrony przed najpoważniejszymi zagrożeniami w miejscu pracy. 

Postaw na sprawdzoną odzież roboczą i ochronną BHP

Kombinezon ochronny firmy 3M dostępny w naszej ofercie to doskonałe rozwiązanie dla wielu branż. Zapewnij ochronę sobie oraz swoim pracownikom, wybierając najwyższej jakości odzież roboczą i ochronną.

Szeroki asortyment środków ochrony osobistej w AD-MED BHP

W AD-MED BHP znajdziesz różnorodne produkty, które skutecznie ochronią Ciebie i Twoich pracowników. Oferujemy jakościowe rozwiązania w zakresie m.in. ochrony głowy i twarzy, wzroku czy dróg oddechowych. Zapraszamy do zakupów!