Ochrona spawacza

Ochrona spawacza — sprzęt i akcesoria

Praca spawacza to zawód narażony na duże zagrożenie życia i zdrowia. Przed przystąpieniem do wykonywania codziennych zadań musi on zostać wyposażony w odpowiednie środki ochrony osobistej, które mają na celu zminimalizować ryzyko poważnego uszkodzenia ciała. Najpoważniejsze niebezpieczeństwa w pracy spawacza, to przede wszystkim wysoka temperatura, promieniowanie UV, a także iskry, dym, pył oraz kontakt z substancjami chemicznymi. Wszystkie te czynniki mogą spowodować wiele szkód w organizmie. To właśnie dlatego tak ważne jest stosowanie wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów do ochrony spawacza.

Niezawodna przyłbica spawalnicza 3M speedglass

Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdego spawacza powinna być przyłbica spawalnicza 3M. Składa się ona z m.in. filtru blokującego promieniowanie oraz szybek bocznych, które zapewniają optymalne pole widzenia. Przyłbica Speedglass to niezastąpiony sprzęt w każdym zakładzie spawalniczym. Jest to produkt najwyższej jakości, gwarantujący bezpieczeństwo oraz komfort pracy.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Zestawy startowe Versaflo dla spawaczy

W naszej ofercie znajdziesz także praktyczne zestawy startowe marki Versaflo, które zawierają m.in. system z wymuszonym przepływem powietrza, filtry wstępne, osłony, a także układ usuwania iskier.

Akcesoria do ochrony spawacza — wymienne filtry, szybki do przyłbicy

Asortyment sklepu obejmuje także szybki do przyłbicy spawalniczej, wymienne filtry oraz wszystko to, co jest niezbędne do zapewnienia najlepszej ochrony spawacza podczas pracy. Są to produkty od zaufanych i cenionych producentów, które wyróżnia najwyższa jakość wykonania oraz trwałość. 

Szeroka oferta środków ochrony osobistej w AD-MED BHP

W AD-MED BHP oferujemy szeroki wybór produktów do ochrony osobistej, a w tym m.in. ochrony wzroku, słuchu czy dróg oddechowych. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszego asortymentu!