Ochrona dróg oddechowych

Jak zadbać o drogi oddechowe z produktami AD-MED?

Właściwa ochrona dróg oddechowych ma kluczowe znaczenie dla zmniejszenia ryzyka zachorowania na poważne schorzenia tego układu. Drogi oddechowe dostarczają do organizmu tlen, który jest niezbędny do jego prawidłowego funkcjonowania. Mogą przedostawać się nimi  także bakterie oraz wirusy, wywołujące wiele niebezpiecznych chorób. 

Gdzie szczególnie warto zabezpieczyć drogi oddechowe?

O właściwą ochronę dróg oddechowych powinny przede wszystkim zadbać osoby pracujące w miejscach, gdzie występuje duże zadymienie oraz zapylenie. Noszenie wysokiej jakości sprzętu ochronnego może pomóc w zmniejszeniu ryzyka ich zaburzeń czy chorób. 

Jak wybrać odpowiedni sprzęt ochrony dróg oddechowych?

Wysokiej jakości sprzęt ochronny dróg oddechowych znajdziesz w sklepie AD-MED BHP. W asortymencie dostępne są następujące akcesoria:
  • półmaska 3m, 
  • maski z filtrem 3m, 
  • maska przeciwpyłowa 3m, 
  • półmaska z filtrem 3m, 
  • maska pełnotwarzowa 3m.
 

Wyświetlanie 1–12 z 48 wyników

Poznaj właściwości naszych filtrów przeciwpyłowych 3m

Jeśli chcesz zapewnić najwyższy poziom ochrony, postaw na jakościowy filtr przeciwpyłowy 3m. Chroni on przed substancjami ciekłymi oraz ciałami stałymi. Jest odporny na ścieranie oraz wilgoć. Mocowanie bagnetowe pozwala na bezpieczne i precyzyjne zamontowanie go w różnego rodzaju maskach. Filtr przeciwpyłowy 3m to niezastąpiona ochrona, która skutecznie zapobiega przedostawaniu się do dróg oddechowych szkodliwych substancji. 

Pochłaniacz 3m - skuteczna ochrona

W ofercie znajdziesz także najwyższej jakości pochłaniacz 3m przeciwko m.in.: parom amoniaku, parom organicznym i nieorganicznym, gazom. Zapewnia skuteczną ochronę dróg oddechowych i sprawdza się w miejscach, w których występuje wiele tego typu zagrożeń.

Zabezpiecz swoje drogi oddechowe z półmaską z filtrem

Dla zapewnienia optymalnej ochrony wybierz półmaski z filtrem 3m. Jest to sprzęt dostępny w wielu rozmiarach, dzięki czemu bez problemu można go dopasować do indywidualnych potrzeb. Półmaski wielokrotnego użycia są niezawodne oraz funkcjonalne. W ofercie znajdziesz także maski pełne chroniące nie tylko drogi oddechowe, ale również całą twarz. 

Dlaczego warto zainwestować w sprzęt do ochrony dróg oddechowych w sklepie AD-MED BHP?

Oferta AD-MED BHP obejmuje szeroki wybór akcesoriów przeznaczonych do ochrony dróg oddechowych. W asortymencie znajdziesz m.in. półmaski z filtrem 3M, maski pełnotwarzowe 3M czy filtry przeciwpyłowe. Oprócz tego oferujemy również m.in.: słuchawki Peltor, hełmy ochronne BHP czy przyłbice spawalnicze 3M. Dzięki sprzętowi z naszego sklepu zadbasz o drogi oddechowe i uchronisz się przed różnego rodzaju zagrożeniami.