Ochrona słuchu z komunikacją

Ochrona słuchu z komunikacją 3M Peltor

Ochrona słuchu z komunikacją chroni zmysł słuchu przed skutkami oddziaływania nadmiernego hałasu, równocześnie umożliwiając wyraźną komunikację w warunkach podwyższonej głośności. 

Gdzie stosuje się ochronę słuchu z komunikacją 3M Peltor? 

Ochronę słuchu z komunikacją stosuje się w miejscach, gdzie poziom hałasu przekracza 80 dB(A). Jest w nich równocześnie istotna świadomość sytuacyjna, rozumiana jako możliwość słyszenia dźwięków z otoczenia, takich jak sygnały alarmowe czy też zbliżające się pojazdy. 

W jakich branżach ochrona słuchu jest wyjątkowo ważna? 

Implementacja odpowiednich środków ochrony słuchu jest ważna przede wszystkim w przemyśle ciężkim i przemyśle budowlanym, a także wśród przedstawicieli służb mundurowych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Jakościowe produkty do ochrony słuchu 

W ofercie sklepu Ad-med BHP znajdują się środki ochrony słuchu z komunikacją 3M Peltor, umożliwiające pewną komunikację w hałaśliwym otoczeniu. Dostępne są nauszniki przeciwhałasowe z wbudowaną dwukierunkową komunikacją, zestawy z łącznością Bluetooth oraz radiem FM, a także rozwiązania z regulowanym tłumieniem. 

Dlaczego warto zainwestować w ochronę 3M Peltor? 

Nauszniki przeciwhałasowe 3M Peltor stanowią środek ochrony słuchu z komunikacją najwyższej jakości. Pozwalają utrzymać optymalny poziom dźwięku w trakcie ich noszenia, mieszczący się w przedziale od 70 do 75 dB(A), równocześnie zapewniając doskonałą świadomość sytuacyjną. Jakościowa ochrona słuchu z komunikacją pozwala zadbać o bezpieczeństwo osób w warunkach podwyższonej głośności. 

Skuteczne środki ochrony osobistej w AD-MED BHP

W AD-MED BHP oferujemy szeroki wybór produktów do ochrony osobistej, a w tym m.in. ochrony wzroku, słuchu czy dróg oddechowych. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszego asortymentu!