Ochrona wzroku

Jakościowy sprzęt do ochrony wzroku

Ochrona wzroku jest niezwykle ważna w miejscach, w których występuje ryzyko uszkodzenia tego narządu przez substancje żrące lub odpryski różnych materiałów. W tym celu stosuje się przede wszystkim specjalne okulary, które mają chronić, a jednocześnie zapewniać komfort podczas pracy. Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko uszkodzenia wzroku, gwarantując najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Wybierz niezawodne i wytrzymałe okulary ochronne 3M

Okulary ochronne 3M są dostępne w naszej ofercie w różnych wariantach. Gogle ochronne są odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu świetnie dopasowują się do kształtu twarzy. W naszym asortymencie znajdziesz okulary ochronne 3M z szybkami w różnych kolorach.

Wyświetlanie 1–12 z 61 wyników

Gogle ochronne 3M - gwarancja trwałości i skuteczności

Regulowane zauszniki w goglach ochronnych 3M pozwalają łatwo dopasować wielkość okularów do indywidualnych potrzeb. Z kolei powłoka Anti-Fog zabezpiecza je przed zaparowaniem. Przekłada się to na wyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfort podczas pracy. Ich lekka konstrukcja sprawia, że są wygodne w noszeniu i nie obciążają nadmiernie twarzy. Większość modeli okularów ochronnych jest wyposażona w specjalne soczewki poliwęglanowe, które pochłaniają 99,9% szkodliwego promieniowania UVA oraz UVB. Zapewniają one tym samym najwyższy poziom ochrony. Postaw na bezpieczeństwo zamawiając wysokiej jakości gogle ochronne 3M.

Sprawdzone środki ochrony osobistej w AD-MED BHP

W asortymencie sklepu AD-MED BHP znajdziesz szeroki wybór najwyższej jakości produktów do ochrony osobistej. Wybieraj wśród wielu kategorii, a w tym m.in. ochrony słuchu, spawacza czy głowy i twarzy. Skorzystaj z naszej oferty!