Ochrona słuchu

Profesjonalna ochrona słuchu — zadbaj o swoje bezpieczeństwo z AD-MED BHP

Właściwa ochrona słuchu zabezpiecza przed uszkodzeniem tego narządu. Zbyt długa ekspozycja na hałasy może być bowiem bardzo szkodliwa i prowadzić do poważnych uszkodzeń. To z kolei negatywnie wpływa na jakość życia oraz normalne funkcjonowanie. Stosowanie odpowiednich zabezpieczeń słuchu jest konieczne wszędzie tam, gdzie panują niekorzystne warunki np. w miejscu pracy. Ochrona uszu ma kluczowe znaczenie także w kwestii stresu i zmęczenia, gdyż ekspozycja na hałas może powodować szybkie przemęczenie.

Uniwersalna ochrona słuchu - słuchawki Peltor

W ofercie sklepu AD-MED BHP znajdziesz szeroki wybór akcesoriów przeznaczonych do ochrony słuchu. Jeśli zależy Ci na skutecznym zabezpieczeniu swoich uszu, postaw na niezawodne słuchawki Peltor. Zostały one opracowane odpowiedni sposób, tak aby można było z nich korzystać w miejscach jak np. zakłady przemysłowe, lotniska, a nawet maszynownie. Słuchawki 3M Peltor mają podwójną obudowę, która skutecznie minimalizuje rezonans. Dostatecznie duża przestrzeń wewnątrz czaszy nauszników zapewnia komfort oraz zapobiega gromadzeniu się ciepła.

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Sprawdzone ochronniki słuchu Peltor

Nauszniki Peltor to idealny wybór dla każdego, kto potrzebuje skutecznej ochrony przed hałasem oraz jego negatywnym wpływem na zdrowie, oraz samopoczucie. Dodatkowo ich wymienne poduszki ułatwiają utrzymanie higienicznej czystości. Wybierz nauszniki przeciwhałasowe 3M, które charakteryzują się wysokim stopniem ochrony. Dzięki nim w odpowiedni sposób zadbasz o swój słuch. 

Szeroka oferta produktów do ochrony słuchu od AD-MED BHP

Bezpieczeństwo podczas pracy zawsze powinno stać na pierwszym miejscu. W AD-MED BHP gwarantujemy najwyższą jakość i skuteczność, oferowanego przez nas sprzętu do ochrony słuchu. Nasz szeroki asortyment obejmuje również produkty, które pozwolą uniknąć wszelkich urazów ciała, m.in.: gogle ochronne 3M, odzież robocza BHP czy filtry przeciwpyłowe. Zapraszamy do zakupów!